Корзина  

Нет товаров

Доставка 0 грн.
Всего 0 грн.

Оформить

Advertising

бамбукВ категорії 5 товарів.

бамбук
Пряжа з волокнами бамбука для ручного в'язання інтернет-магазину "Веретено"

Бамбук - найбільш життєздатний природний ресурс, його культивація не потребує використання добрив та пестицидів, що благотворно впливає на навколишнє середовище. До того ж швидке зростання і відсутність забруднень у місцях зростання бамбука не дають можливості накопиченню шкідливих речовин у його стовбурах. Також бамбукове волокно розкладається мікроорганізмами у ґрунті, завдяки чому навколишнє середовище не забруднюється.
Бамбукове волокно має унікальні властивості - антибактеріальні або бактерицидні (знижує запальні процеси на шкірі), дезодоруює (запобігає виникненню запахів) і зупиняють ріст бактерій. Бамбук не гниє та не розкладається патогенами. Дослідження показали, що на відміну від інших антимікробних тканин, що вимагають спеціальної хімічної обробки, тканина з бамбука має натуральні антимікробні властивості. Можливо тому, що й у природі бамбук практично не схильний до нападу шкідників. Компонент, що запобігає розмноженню бактерій, називається "bamboo kun" (бамбу кан). Результати тестів показують, що понад 70% бактерій, поміщених на бамбукове волокно, було знищено природним чином. Свої антибактеріальні властивості бамбук зберігає у процесі виробництва волокна. Також доведено, що навіть після 50 прання волокно зберігає антибактеріальні властивості з придушенням зростання бактерій понад 70%.
За своєю м'якістю волокна бамбука цілком можна порівняти з шовком, а за деякими показниками значно його перевершують. А натуральний блиск бамбука робить подібність із шовком ще більш виразним. Структура бамбукового волокна дозволяє вбирати вологу настільки, що навіть перевершує властивості бавовни за цим параметром у чотири рази. Найвищою мірою міцні волокна з успіхом змагаються з будь-якими синтетичними волокнами, що забезпечує виробам виняткову стійкість до витирання.
Вироби з бамбука і бамбукової пряжі мають унікальну природну стійкість до впливу комах, бактерій і грибків. Антибактеріальні та протигрибкові характеристики бамбука одночасно діють як природний дезодорант, має функцію відображення ультрафіолетових променів. Все це робить бамбук ідеальним матеріалом для людей із чутливою шкірою, шкірними хворобами, алергією.
До недоліків пряжі з бамбука можна віднести тільки те, що вироби після прання сильно розтягуються в довжину і стають м'якими. У воді бамбук втрачає свою міцність, так що при грубому пранні вас можуть очікувати неприємності. Краще прати руками в миючих засобах для делікатного прання. Однак можна піти іншим шляхом: бамбук з бавовною не має цього недоліку і не змінює розмірів при пранні.